Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Laserová operácia v lete? Bez problémov stíhate!
13.06.2017

Laserová operácia v lete? Bez problémov stíhate!

Samota na konci sveta, výprava do juhoamerických pralesov, rumunské hory, road trip po Taliansku, jachta v Chorvátsku, track po Islande, ničnerobenie na Kapverdách, či reset na vlastnej chalupe. Leto má pre každého vlastný šmrnc.

Aby ste si vytúžený oddych užili naplno, najlepšie je nové zážitky vnímať naplno, bez obmedzení z dioptrických okuliarov a kontaktných šošoviek. Ako je to s laserovými operáciami v letných mesiacoch? Odstránenie dioptrií ešte stíhate?

 

 

Leto je ideálne obdobie na to, aby sme si ho užili bez okuliarov a kontaktných šošoviek. Väčšinu z nás však trápia predsudky o tom, že práve leto nie je na operácie očí ideálny čas. Skutočne? Táto obava je zbytočným prežitkom. Podľa primára Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Radovana Piovarčiho je však v letných mesiacoch dôležité vybrať si správnu laserovú metódu.

„V lete sú ideálne operačné metódy, pri ktorých očný chirurg odstraňuje dioptrie femtosekundovým laserom, napríklad NeoLASIK HD alebo NeoSMILE 3D, bezbolestná metóda známa vo svete ako SMILE.

Počas operácie už pri nej nepotrebujeme excimerový laser, celú operáciu vykonáva femtosekundový laser sám. Odstráni dioptrie priamo v rohovke bez toho, aby musel chirurg narušiť a páliť povrch rohovky. Rohovka tak ostáva pevná a celistvá. Večer v deň zákroku môže pacient normálne fungovať, o sedem dní po operácii opäť športovať a približne po desiatich dňoch si už užívať leto so všetkým, čo patrí k letným radostiam – so športom aj plávaním.“

 

Laserová operácie v lete

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode