Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Bezplatné konzultácie pred laserovou operáciou
16.09.2016

Bezplatné konzultácie pred laserovou operáciou

Premýšľate o odstránení dioptrií lasrovou alebo vnútročnou operáciou? 

V NeoVízii sme špecialistami na bezbolestné laserové operácie femtosekundovým laserom. V roku 2010 sme ich na Slovensko priniesli ako prvá slovenská očná klinika a dnes vykonávame všetky súčasné svetové laserové aj vnútroočné postupy. Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči je zároveň prvým slovenským očným chirurgom, ktorý bezbolestné laserové zákroky pomocou femtosekundového lasera na Slovensko priniesol a udomácnil, ale operáciu na svojej klinike v roku 2010 aj sám podstúpil. 

Operácia očí je napriek dnešným moderným a šetrným postupom vážne rozhodnutie. Dokáže zmeniť náš život k lepšiemu a zjednodušiť všetko, čo s očami a bezchybným zrakom na prvý pohľad súvisieť ani nemusí. 

Je celkom prirodzené, že vám v hlave víri množstvo otázok. V NeoVízii vykonávame precízne 3. hodinové vstupné vyšetrenie pred každým zákrokom. V jeho závere lekári zhodnotia, ktorá z metód je najvhpdnejšia pre váš zrak.

Ak si však nie ste istý a ešte pred komplexným vstupným vyšetrením by ste sa chceli iba informatívne porozprávať s našim primárom alebo chirurgami,

využite naše bezplatné konzultácie. Naši chirurgovia vám na nich odpovedia na všetky vaše otázky.

Na najbližši termín sa môžete objednať telefonicky 0911 345 110 alebo e-mailom na info@neovizia.sk

 

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode