Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

NeoVízia Running Team na PSA City Run Trnava ako jeden z partnerov
25.04.2015

NeoVízia Running Team na PSA City Run Trnava ako jeden z partnerov

City run Trnava je bežecké podujatie pre celú rodinu, od detí až po starých rodičov.Štart a cieľ behu bude situovaný v centre mesta na Trojičnom námestí, kde 25.4.2015 o 11.00 hod. odštartujeme preteky pre deti rôznych vekových kategórií. Na všetky deti bude v cieli čakať sladká odmena. O 14.00 hod. prídu na rad dospelí všetkých vekových kategórií a zmerajú si sily na 10 km mestskom okruhu, ktorý vedie cez rôzne časti Trnavy. Najzaujímavejšia je historická časť, v ktorej sa nachádzajú pamiatky ako napríklad divadlo J. Palárika, Mestská veža, Západoslovenské múzeum, kostol Sv. Mikuláša, radnica a iné.

Všetci bežci ktorí zvládnu túto trať, dostanú v cieli účastnícku medailu a tí najrýchlejší vo svojich kategóriach aj vecné ceny. Každý rok bude na medaile zobrazená iná historická pamiatka mesta Trnava. Tento rok – radnica mesta Trnava.

Neváhajte a príďte si zmerať sily so známymi a priateľmi alebo si príďte zabehať len tak pre zábavu a dobrý pocit, že ste urobili niečo pre svoje zdravie.

Za tím NeoVízie bežali: MUDr. Adriana SmorádkováVeronika Šuleková, Ladislav Kalaber, Daniel Iracký, Dušan Knap

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode