Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Laserová operácia metódou NeoSMILE 3D s narodeninovým bonusom 400 EUR
18.08.2014

Laserová operácia metódou NeoSMILE 3D s narodeninovým bonusom 400 EUR

Oslavujeme narodeniny našej kliniky a chceme obdarovať aj vás! Na laserové operácie najšetrnejšou metódou NeoSMILE 3D, ktorú vykonáva výlučne femtosekundový laser, vám dáme od utorka 19.8.2014 zľavu 400 EUR! Tomu sa hovoria narodeniny! ;-) 

Metóda NeoSMILE 3D v sebe spája to najlepšie z doterajších laserových postupov. Je vhodná pre športovcov a ľudí vo veku 28+ s vyššími mínusovými dioptriami, ktorí milujú pohyb.  

 

Celú operáciu vykonáva po prvý krát v histórii očnej chirurgie femtosekundový laser sám. Excimerový laser, kterým sa operovalo posledních dvadsať rokov, už nie je potrebný. Ide o miniinvazívnu metódu, pri ktorej femtolaser odstráni dioptrie priamo v rohovke bez toho, aby musel chirurg narušiť povrch rohovky a vytvoriť na ňom flap. Počas zákroku tak nenaruší pevnosť a stabilitu rohovky. Ostáva pevná, celistvá. SMILE odstráni dioptrie s doteraz najdokonalejšou presnosťou. 

 

Od utorka 19.augusta 2014 vám NeoSMILE 3D prinášame s výnimočným narodeninovým bonusom 400 EUR (zľava platí pri operácii oboch očí). 

Na vstupné vyšetrenie vás radi objednáme na recepcii NeoVízie. 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode