Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Tím NeoVízie prednášal na XVIII. Výročnom kongrese Slovenskej oftalmologickej spoločnosti
22.10.2012

Tím NeoVízie prednášal na XVIII. Výročnom kongrese Slovenskej oftalmologickej spoločnosti

Tím Očnej kliniky NeoVízia obohatil šiestimi odbornými prednáškami XVIII. Výročný kongres Slovenskej oftalmologickej spoločnosti, ktorý sa uskutočnil v piatok a sobotu 19. - 20. októbra 2012 v Martine. V lekárskej sekcii sa s troma prednáškami predstavila lekárka a chirurgička MUDr. Adriana Smorádková. V sesterskej sekcii prednášala optometristka Erika Konušiaková a sestry Beáta Kaššovicová a Kristína Lazová.

Zľava: vrchná sestra Beáta Kaššovicová, inštrumentárka Kristína Lazová, lekárka a chirurgička MUDr. Adriana Smorádková a optometristka Erika Konušiaková

Jesenný XVIII. Výročný kongres Slovenskej oftalmologickej spoločnosti bol bohatý na prednášky a najnovšie poznatky v oblasti chirurgie sivého zákalu, laserových a vnútroočných operácií rohovky, sietnice a liečby zeleného zákalu.
MUDr. Adriana Smorádková sa so svojimi kolegami z celého Slovenska podelila o skúsenosti pri výbere vhodnej umelej vnútroočnej šošovky u pacientov so sivým zákalom (Efektívna práca s pacientom pri výbere optimálnej vnútroočnej korekcie pri operácii katarakty). V prednáške „Liečba keratokonusu implantáciou ICRS- naše skúsenosti a výsledky" informovala o našich výsledkoch s implantáciou rohovkových prstencov u pacientov s degeneratívnym ochorením rohovky s názvom keratokonus.
V tretej prednáške „Implantácia multifokálnych torických šošoviek Restor-naše skúsenosti" hovorila o našich skúsenostiach s torickými šošovkami, ktoré prinavrátia pacientom videnie na čítanie, strednú vzdialenosť a do diaľky bez okuliarov. Navyše riešia problém a astigmatizmom, nedokonalým zakryvením rohovky.
V sekcii pre zdravotné sestry prednášala optometristka NeoVízie Erika Konušiaková na tému využitie vyšetrenia topografie rohovky pomocou Pentacamu. Beáta Kaššovicová predstavila naše skúsenosti s implantáciou vnútroočnej šošovky ICL a Kristína Lazová prednášala na tému implantácie rohovkových prstencov pri keratokonuse.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode