Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Hlasujte za príbeh Michala vyhrajte zľavu 500 EUR na laserovú operáciu NeoLASIK HD
09.10.2012

Hlasujte za príbeh Michala vyhrajte zľavu 500 EUR na laserovú operáciu NeoLASIK HD

Očná klinika NeoVízia daruje pri príležitosti Svetového dňa zraku očnú operáciu niekomu, ktorú potrebuje, no z finančného hľadiska si ju nemôže dovoliť. Hlasujte za súťažné príbehy, každý hlasujúci môže vyhrať zľavy na laserové odstránenie dioptrií pomocou metódy NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom. Tretí súťažný príbeh je o Michalovi (30). V práci pracuje s kovom a dioptrické okuliare ničí jedny za druhými.


"Manželovi od detstva utekalo oko, v šiestich rokoch podstúpil operáciu, ale stále mu trochu uteká. Po dlhom prehováraní som ho prinútila dať si urobiť okuliare. Lenže nedajú sa mu vyrobiť presne na oči a tak niekedy poriadne nevidí ani cez ne. Tento rok oslávi 30-te narodeniny a ja by som mu veľmi rada darovala lepší zrak. Máme dve malé deti a našetriť na operáciu je prakticky nemožné. V práci obrába kov a okuliare sa mu rýchlo zničia kovovými pilinami. Šošovky by boli nákladné, keďže má na každom oku inú dioptriu a ešte aj cylinder. Bol by to pre neho asi ten najkrajší a najpraktickejší darček aký kedy môže dostať."


Chcete, aby vyhral tento príbeh? Dajte mu svoj hlas TU a vyhrajte zľavy na laserové operácie metódou NeoLASIK HD.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode