Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Lekárky NeoVízie sa zúčastnili Európskeho kongresu refrakčnej a kataraktovej chirurgie v Miláne
13.09.2012

Lekárky NeoVízie sa zúčastnili Európskeho kongresu refrakčnej a kataraktovej chirurgie v Miláne

Lekárky Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Adriana Smorádková, MUDr. Miriam Záhorcová a MUDr. Petra Schreinerová sa zúčastnili štvordňového XXX. Európskeho kongresu refrakčnej a kataraktovej chirurgie (ESCRS) v Miláne. Na prestížnom podujatí sú každý rok predstavené najnovšie poznatky, výsledky a technologické novinky zo sveta oftalmológie. Lekárky našej kliniky sa zúčastnili sympózií, prednášok, praktických kurzov a diskusií so špičkovými svetovými odborníkmi. Sme hrdí na to, že NeoVízia neustále prináša najnovšie svetové postupy do slovenskej praxe.


Odborníčky NeoVízie si vymieňali skúsenosti v oblasti refrakčnej chirurgie (odstraňovanie dioptrií), chirurgie sivého zákalu, implantácií prémiových šošoviek, v najnovších postupoch pri liečbe degeneratívneho ochorenia rohovky (keratokonus) a v ďalších oftalmologických odboroch.
Jednou z hlavných tém kongresu boli vnútroočné operácie femtosekundovým laserom. NeoVízia je prvou slovenskou očnou klinikou, ktorá ponúka pacientom so sivým zákalom podstúpiť zákrok úplne bez použitia ostrých nástrojov - iba s použitím femtolaseru LenSx. Na kongrese odzneli skúsenosti s použitím prevratnej technológie z celého sveta.
Odborníci porovnávali jednotlivé technológie a diskutovali o ich prínose pre pacientov a oftalmológiu. Femtosekundový laser LenSx, pomocou ktorého vykonáva vnútroočné operácie aj primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči, je vo svete modernej očnej chirurgie jedným z najväčších prínosov. Celosveto už pomocou neho vykonali oční chirurgovia takmer 50.000 zákrokov. Používa ho viac ako 200 chirurgov v štyridsiatich krajinách. Jeho najväčšou prednosťou je presnosť, kontrola nad každým krokom operácie a bezpečnosť. V NeoVízii sme hrdí, že náš primár MUDr. Radovan Piovarči spolu s našimi brnenskými a pražskými kolegami patria k úzkej skupine 200 chirurgov, ktorí prevratnou technológiou uľahčujú zákroky pacientom.
Z mnohých noviniek, ktoré boli na kongresu predstavené, vyberáme inovácie vnútroočných multifokálnych šošoviek od spoločnosti Alcon. O nových typoch prémiových šošoviek, ktoré čoskoro ponúkneme našim pacientom, Vás budeme informovať.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode