Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

NeoLASIK HD skvalitňuje prácu lekárom
16.02.2012

NeoLASIK HD skvalitňuje prácu lekárom

Dobré videnie je jednou z podmienok môjho dobrého pracovného výkonu. O excimerovej operácií očí som uvažoval už dávnejšie. Vždy ma však odradila popisovaná bolestivosť, dlhší čas liečenia a nie vždy úplne stabilný výsledok," spomína stomatológ MUDr. Samuel Teplánsky
Sme hrdí na to, že v NeoVízii vraciame zrak čoraz väčšiemu počtu lekárov zo všetkých odborov. Vďaka HD očiam tak môžu pohodlnejšie vykonávať svoje poslanie.

Stomatológ MUDr. Samuel Teplánsky podstúpil v NeoVízii odstránenie dioptrií pomocou metódy NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom
„Od základnej školy som nosil okuliare do diaľky, je to takmer 30 rokov. Som zubný lekár a dobré videnie je jednou z podmienok môjho dobrého pracovného výkonu. O excimerovej operácií očí som uvažoval už dávnejšie. Vždy ma však odradila popisovaná bolestivosť, dlhší čas liečenia a nie vždy úplne stabilný výsledok. Náhodou som sa v časopise Zdravie dočítal o NeoVízii a jej femtosekundovom laseri. Začal som vážne uvažovať o operácii oči. A neľutujem. Samotná operácia je bezbolestná. Jediné čo pacient pociťuje, je mierny tlak a vidí peknú laserovú show. Na druhý deň ráno som už sám šoféroval auto na pooperačnú kontrolu. Prvý pohľad na ulicu bol nádherný. Zvýšil sa mi komfort života. Pohľad na svet bez okuliarov, či už na prírodu alebo pri športe je celkom iný. V zime je fajn, že sa mi nerosia okuliare pri prechode zo zimy do tepla. Konečnom dôsledku ešte aj ušetríte, keď si zrátate čo v dnešnej dobe stoja rámy, sklá či kontaktné šošovky. Takže netreba príliš rozmýšľať a ísť do toho."


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode