Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Rychlokurz čítania z očí už v sobotu 4. februára 2012 v Trnave
31.01.2012

Rychlokurz čítania z očí už v sobotu 4. februára 2012 v Trnave

Veľavravná zrenica
Ak sa pozeráte na človeka opačného pohlavia, oveľa atraktívnejší sa vám zdá vtedy, keď má rozšírené zrenice. To tvrdia výskumy a podľa PhDr. Oľgy Škvareninovej, CSc. tento trik poznali už aj talianske prostitútky v 17. storočí. Na rozšírené zrenice zväčšené kvapkami s atropínom lákali väčšie množstvo klientov.
Vyznáva vám práve niekto lásku? Aj v tomto prípade zaostrite na jeho zrenice. Ak to myslí vážne, mali by byť rozšírené. Ak pri slovách lásky zostávajú malé, máte tú česť s rodeným Donom Juanom alebo svoje zamilovanie iba predstiera. :-)

Aj dúhovka mení svoju farbu
Zjasnie, keď sme pozitívne naladení a prežívame radostné momenty. V okamihoch zúrivosti či hnevu jej farba zvyčajne stmavne.

Ak počas rozhovoru s druhým človekom blúdia jeho oči smerom vpravo dole, pravdepodobne vám prezradí informáciu týkajúcu sa jeho emócií a pocitov. Ak ubieha pohľadom vľavo dole, pravdepodobne vedie vnútorný monológ a vás počúva na „pol ucha".

Chcete sa dozvedieť viac? Príďte na RÝCHLOKURZ ČÍTANIA Z OČÍ v sobotu 4. februára 2012 o 11.00 do trnavského ZOC MAX.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode