Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

NeoLASIK HD zmenil život mame s 2 dcérami
23.11.2011

NeoLASIK HD zmenil život mame s 2 dcérami

„Hoci sa okuliare často označujú ako módny doplnok, my dávame prednosť náušniciam:-)", tvrdia Jarmila (49), Silvia (27) a Soňa (25) Rajnové, sympatická mama so svojimi dcérami po NepoLASIKu HD.

NeoVízia Bratislava - Dr. Smorádkova so svojimi pacientkami

NeoVízia Bratislava - Dr. Smorádkova so svojimi pacientkami

Sympatická ženská časť rodiny Rajnovej v zastúpení Jarmily (49, -6 dioptrií), Silvie (27, (-3 dioptrie) a Sone (25, -5 dioptrií) podstúpili laserovú operáciu NeoLASIK HD v apríli. „Najväčším iniciátorom operácie bola Soňa, ktorá sa s touto myšlienkou pohrávala už niekoľko rokov. Keď na internete objavila ponuku očnej kliniky NeoVízia, bolo rozhodnuté. Samotnú operáciu sme zvládli viac-menej bez ťažkostí. Obrovským zážitkom bolo nasledujúce ráno, keď sme zistili, že sa vidíme a okuliare sú pre nás minulosťou. Mama, ktorá okuliare nosila vyše 40 rokov, to označila za malý zázrak. Najviac si život bez kovových rámov užívame pri športovaní. Úžasné je, že sa v lete môžeme kúpať bez obmedzení a strachu z vyplavenia kontaktných šošoviek, a pritom trafíme na deku. V zime nás zasa netrápia zahmlené sklá pri prechode z chladného počasia do vykúrených miestností. Rozhodnutie podstúpiť refrakčnú operáciu určite neľutujeme. A hoci sa okuliare často označujú ako módny doplnok, my dávame prednosť náušniciam. Ďakujeme celému tímu očnej kliniky NeoVízia, že nám zmenil život."


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode