Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Vo štvrtok 3. novembra četujte s primárom NeoVízie, MUDr. Radovanom Piovarčim
02.11.2011

Vo štvrtok 3. novembra četujte s primárom NeoVízie, MUDr. Radovanom Piovarčim

Primár Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Radovan Piovarči ako prvý slovenský očný chirurg použil v očnej chirurgii femtosekundový laser a operáciu metódou NeoLASIK HD aj sám ako pacient podstúpil. Dokáže vám zákrok priblížiť z pohľadu očného chirurga aj pacienta.
„Moji pacienti si vážia to, že som absolvoval operáciu, ktorú sám ponúkam. Je to pre mňa obrovská pomôcka. Pýtajú sa ma na detaily, na ktoré by som im iba ako chirurg nedokázal odpovedať. Vďaka tomu, že som NeoLASIK podstúpil, im viem aj z pohľadu pacienta presne opísať, čo budú počas zákroku cítiť a upokojiť ich, ak majú strach. Je pravda, že medzi očnými lekármi je veľmi málo takých, čo nosili okuliare a rozhodli sa pre operáciu. Ťažko povedať, čo je príčinou - či ide o strach alebo konzervativizmus. Voľba operácie často závisí od toho, do akej miery nám okuliare prekážajú. Mne život komplikovali a som veľmi rád, že som NeoLASIK podstúpil. Patrí k najlepším rozhodnutiam môjho života," prezrádza primár a teší sa na vaše štvrtkové otázky.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode