Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Slnečný bodyguard alebo Praktické rady pri výbere slnečných okuliarov
20.05.2011

Slnečný bodyguard alebo Praktické rady pri výbere slnečných okuliarov

VEĽKOSŤ A MATERIÁL
Tu platí jednoduché pravidlo - čím väčšie, tým lepšie. Mali by pokrývať celú veľkosť oka. Módne výstrelky maličkých veľkostí neposkytujú dostatočnú ochranu. Z materiálov je najvhodnejšie sklo alebo tvrdený plast. Zabránia poškrabaniu a deformáciám.

UV FILTER
Štandardná ochrana je UV filter 400 nanometrov. Ide o štandardný 100% systém ochrany, neprepúšťa ultrafialové svetlo rizikovej vlnovej dĺžky.

FARBA SKIEL
Modrá - nevhodná na šoférovanie. Znižuje intenzitu vnímania červenej a zelenej farby. Na šoférovanie sú ideálne slnečné okuliare s polarizačným efektom -znižujú množstvo odrazeného svetla do oka, a tým zabraňujú oslňovaniu.
Žltá - ideálna na šport a do hmly, tieto sklá zlepšujú rozlišovaciu schopnosť v hmle.
Hnedá a sivá - ideálna na šoférovanie

INTENZITA STMAVENIA SKIEL
Čím výraznejšie stmavené sklá, tým máme väčší problém rozlišovať detaily. Najmä pri šoférovaní sa preto vyhnite veľmi tmavým sklám. Za volantom sme vystavení rýchlym prechodom z ostrého svetla do tieňa (pri vstupe do tunela, pod stromami atď...), preto v aute noste okuliare len s mierne tmavými sklami.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode