Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Nové lekárske posily pre náš tím odborníkov
10.01.2011

Nové lekárske posily pre náš tím odborníkov

Od dnešného dňa sa lekársky tím Očné kliniky NeoVízia rozšíril o dve lekárky. MUDr. Veselinu Turanskú a MUDr. Miriam Záhorcovú. Prajeme našim novým lekárkám veľa úspechov v ich novom pôsobisku a množstvo spokojných pacientov.


MUDr. Veselina Turanská

Vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského, odbor všeobecné lekárstvo a štúdium ukončila štátnou skúškou v júni 1992. Od roku 1996 do roku 2005 pracovala na očnom oddelení FNsP Ružinov Bratislava. V roku 2009 získala na Slovenskej Zdravotníckej univerzite, na Fakulte zdrav. špec. štúdií, katedra Oftalmológie, špecializáciu v odbore Oftalmológia v súlade s EU.
Od roku 2006 prevádzkuje súkromnú očnú ambulanciu.

Má certifikát z USG, perimetrie, aplikácie kontaktných šošoviek.

Absolvola množstvo zahraničných a slovenských sympózií. Je členkou Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej oftalmologickej spoločnosti.MUDr. Miriam Záhorcová pracuje na Klinike NeoVízia od januára 2011. Narodila sa v roku 1974 v Košiciach.

 

MUDr. Miriam Záhorcová

Vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, odbor všeobecné lekárstvo a štúdium ukončila štátnou skúškou v júni 1999. V roku 2002 získala na Katedre Oftalmológie SZU atestáciu I.stupňa v odbore oftalmológia. V roku 2009 získala na Fakulte zdrav. špecializačných štúdií SZU, katedra Oftalmológie, špecializáciu v odbore oftalmológia v súlade s EU.

Od roku 1999 pracovala na Očnom oddelení FNsP Ružinov v Bratislave ako sekundárny lekár, v rokoch 2006-2009 pracovala tiež na čiastočný úväzok v Očnom centre Dr. Böhma v Bratislave. Svoje odborné skúsenosti obohatila aj niekoľkoročným pôsobením v očnej optike Svetlo v Bratislave. Od januára 2008 po zlúčení dvoch bratislavských pracovísk pracovala MUDr. Záhorcová na Klinike oftalmológie LFUK a UNB v Bratislave-Ružinove.

MUDr. Záhorcová je držiteľkou Osvedčenia na aplikáciu kontaktných šošoviek (2002). V roku 2008 absolvovala odborné školenie „Salzburg Weill Cornell Seminar in Ophthalmology" pod vedením svetových odborníkov z USA a Rakúska, v roku 2010 odborné školenie v oblasti ultrazvukovej oftalmologickej diagnostiky „Annual Course and Workshop for Standardized Ophthalmic Echography" pod vedením svetovo uznávaného prof. Dr. Karla C. Ossoiniga. Zúčastnila sa mnohých kongresov a školení doma aj v zahraničí, je spoluautorkou niekoľkých publikácií.

Je členkou Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej oftalmologickej spoločnosti.

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode